Home › Wypoczynek nad rzeką czarną w Sielpi

Wypoczynek nad rzeką czarną w Sielpi

Jedną z interesujących ofert rekreacyjnych jakie proponuje województwo świętokrzyskie jest ośrodek wypoczynkowy w Sielpi. Położone na Wzgórzu Koneckim w sąsiedztwie Zalewu Czarnej Koneckiej i lasu z sosnowym nasadzeniem letniskowe gwarantują bardzo urokliwe walory przyrodnicze. Roztaczające się wokół ośrodka aromaty olejków sosnowych tworzą charakterystyczny mikroklimat, który sprzyja dobremu funkcjonowaniu płuc i oskrzeli.


Goście zwiedzający Sielpię, którzy cenią czynną formę urlopu mogą bez kłopotu zaplanować dużo wycieczek do najbardziej atrakcyjnych rejonów województwa świętokrzyskiego.

Do interesujących miejsc, które koniecznie trzeba odwiedzić należy dla przykładu, Park Jurajski w Bałtowie, szczyt Łysicy a także Jaskinia Raj nieopodal Chęcin. Na gości wypoczywających w Sielpi czekają również bardzo dobrze oznaczone trasy rowerowe, które prowadzą po najpiękniejszych ostępach leśnych Wzgórza Koneckiego.Wypoczynek w ośrodku położonym w Sielpi to świetna propozycja dedykowana zarówno dla rodzin z najmłodszymi dziećmi jak i osób starszych. Obok możliwości wypoczynku na piaszczystej plaży i kąpieli w akwenie mogą liczyć na dużo innego rodzaju atrakcji, które uprzyjemnią im urlop nie wyłącznie podczas upalnych, ale nawet deszczowych dni.
Bardzo dobrą propozycję dla turystów preferujących komfortowy wypoczynek z dala od hałasu miejskiego z pewnością stanowić mogą domki letniskowe położone tuż przy Zalewie Czarnej Koneckiej. Dzięki dobremu wyposażeniu gwarantują wymagane warunki bytowe, co w dużej mierze wpływa na jakość wypoczynku. Ze względu na duże zainteresowanie turystów w okresie letnich wakacji, już trzeba zarezerwować sobie na wyłączność jeden z nich i mieć gwarancję dobrej bazy lokalowej podczas najbliższego urlopu.

.
Sporo informacji odszukasz pod tym adresem:: co sądzicie Sielpia domki?