Home › Notebook czy stacjonarka? Co będzie ciekawszym zakupem?

Notebook czy stacjonarka? Co będzie ciekawszym zakupem?

Każdy kto myśli nad wybraniem komputera powinien w największym stopniu zastanowić się czy jest mu bardzo potrzebny netbook. Wbrew pozorom wybór wcale nie jest taki oczywisty jakby się wydawało. Głównie trzeba zastanowić się czy mobilność jest tak bardzo istotną cechą, że ma sens pozwolić sobie na zmniejszenie opcji rozbudowy za cenę o wiele mniejszych rozmiarów a także dużo mniejszych możliwości. Wbrew pozorom łatwość transportowania laptopa to nie jedyne jego cechy dodatnie. Dodatkowo mniejsze wymiary w sporej części przypadków także będą bardzo dobrą zaletą Jeżeli chodzi o komputery stacjonarne to ich główną zaletą jest sporo większa moc obliczeniowa w porównaniu do laptopów.

Dodatkowo w większości przypadków można je o wiele łatwiej rozbudować oraz są o wiele tańsze niż rozwiązania oparte o netbooki.

W największym skrócie rzecz biorąc jeżeli poszukuje się rozwiązań , które mają największą moc powinno się zdecydować się na stacjonarki, natomiast jeżeli można pozwolić sobie na wydanie większej ilości mamony kosztem niewiele mniejszych możliwości to lepszym pomysłem jest wybranie laptopa. Przynajmniej będzie możliwość go gdzieś przenieść. Natomiast jeżeli wymiary nie mają znaczenia natomiast a priorytetem jest moc oraz możliwości to wybór komputera stacjonarnego to doskonały pomysł. Jeżeli chodzi o laptopy to również mają swoje wady poza ceną, czy też brak możliwości niezbyt trudnej naprawy. Jednak obecnie w sporej części przypadków sporo lepiej sprawdzają się nowoczesne netbooki średniej jakości. Ważne jest też, aby wybierać wytwórców sprzętu..
Opis tutaj: afrykańskie mango opinie