Home › Jagody acai na odchudzanie jak również na na inne dolegliwości

Jagody acai na odchudzanie jak również na na inne dolegliwości

Owoc acai pochodzi z puszczy Amazonii.

Znana i uzywana przez rdzennych mieszkańców od ponad stulecia, w chwili obecnej poznawana przez badaczy z dziesiątek krajów. Oczywiście zapotrzebowanie na acai wraz z potwierdzaniem kolejnych ich zalet stale rośnie. Badania udowadniają, że ta mała jagoda, z wyglądu przypominającą borówkę o subtelnym, jagodowo-czekoladowym smaku, z dużą pestką dysponuje właściwości, które jakże chętnie wykorzystujemy. Głównie dzięki bogactwu witamin B, E, C, składników mineralnych (wapń, żelazo, fosfor, potas) i łączeń fenolowych. Jagody acai posiadają więcej, niż zielona herbata albo ciemne winogrona przeciwutleniaczy. Wszystkie czynne związki acai pozwalają wpływać na wygląd, urodę i rewelacyjną figurę, wspomagają naczynia krwionośne i pracę serca, wspomagają ochronę komórek, biorą udział w redukcji wolnych rodników, pozwalają utrzymywać metabolizm energetyczny, poprawiają widzenie, odporność, układ nerwowy i pracę mózgu, regulują procesy trawienia.Dzięki zawartości antyoksydantów stosuje się je w przeciwdziałaniu wielu chorób, w tym nowotworowych.

Jednostki odżywcze jagód pozwalają trzymać w normie poziom cukru we krwi, cholesterolu, mają wpływ na stan kości i mięśni, poprawiają układ immunologiczny. W związku z tym również półrocznym dzieciom trzeba podawać ten cud natury w celach ochrony przed zachorowaniami wirusowymi albo bakteryjnymi.

Trzeba szukać takich preparatów, czy soku, które składają się z wyłącznie jagody acai, mimo, iż na rynku spotkac można też suplementy łączące kilka składników, np. wspomagających odchudzanie..


Sporo interesujących artykułów można odszukać pod tym linkiem:: welche anabolika tabletten sind die besten